KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102001
nr 1710 2001
Siri Schotte
(1867-1951), Sverige
Oljemålning, Horisont. Signerad. Olja på pannå, 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 37x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:52:13
2/6 20:24:15
100 kr
5/6 14:22:50
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Siri Schotte
Läs mer om Siri Schotte